Oceń Liceum

Zajęcia dodatkowe:

Ranking liceum

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Opinie o liceum

Pamiętaj!
Opinie w serwisie OcenLiceum.pl są subiektywnymi ocenami. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: studentka
dodano: 2011-04-27 16:06:51

Ocena ogólna: 6

Kadra: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6

ta szkoła jest świetna. może z "wierzchu" nie wygląda fantastycznie...ale to nie to jest najważniejsze. nauczyciele są bardzo dobrzy. atmosfera super:).
z tego miejsca dziękuję wszystkim nauczycielom za to, kim teraz jestem! a młodzieży polecam tą szkołę!!

autor: uczen
dodano: 2009-10-23 21:48:35

Ocena ogólna: 6

Kadra: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6

nie zgadzam sie z osobą która wypowiedziała się wcześniej. Moim zdaniem to jest bardzo dobra szkoła, kto chce się nauczyć to lepiej tu się nauczy niż gdzieś w mieście (znam wiele przykładów potwierdzających to). opinia jaka krąży o tej szkole jest nieprawdziwa. wiele osób w tej szkole świetnie zdało maturę i dostało się na dobre studia. mam nadzieję że szkoła przetrwa i będzie jeszcze funkcjonowała przez wiele lat.

autor: tuptus
dodano: 2009-09-30 16:14:39

Ocena ogólna: 1

Kadra: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1

mam nadzieję, że niedługo je zamkną, oczywiście nie pozdrawiam pani kurianowicz !!! podstawówka w komarówca ma przed sobą przyszłość, bo małe dzieci nie będą przecież dojeżdżać do radzynia, jednak to liceum jest już skończone, podobno są w ostatnim roczniku są tam tylko dwie klasy, liceum próbuje przetrwać przekształcając się w zespół szkół - litości :D żenada, teraz z piwnicach zrobili już przedszkole :) ciekawe co będzie się mieścić w tym budynku za dziesięć lat ? może zrobią tam pierwszy w komarówce biurowiec ?! ;> aż smutn wspominać taką kichę...

Oceń liceum

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Kadra:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.